2. ročník Geriatria cup Čaňa

11.11.2017 sa uskutočnil 2. ročník Geriatria cupu v Čani. Za účasti štyroch mužstiev sa rozpútali futsalové boje najprv v skupine, kde hral každý s každým a potom o konečné umiestnenie. Hralo sa 2×10 min. Zúčastnené tými: Starí páni Čaňa, Geriatria Čaňa (usporiadateľ), Pohoda Čaňa a my Gavalire Lúčina. Zápasy boli vyrovnané, preto padlo aj málo gólov. Ale pekne po poriadku. Turnaj sme otvorili zápasom proti starým pánom Čaňa, ktorý bol v duchu prevahy domáceho týmu, ktorý už vyhrával 2:0. Gólom v posledných minútach sme zápas zdramatizovali ale nepodarilo sa nám vyrovnať. Prehrali sme ho 2:1, gól za nás strelil Fero Čirč. V druhom zápase sme už nastúpili koncentrovane, aj keď sme mali prevahu gól sme nevedeli dať, ani zo sedmičky za ruku, nepremenil ju Greš. Ale vďaka Paťovi Čonkovi sme vybojovali víťazstvo, aj keď chudobné ale zaslúžené. Zápas sa skončil našou výhrou 1:0. V poslednom zápase sme nastúpili proti usporiadateľovi turnaja, a podali sme kvalitný výkon, vyhrali sme 3:0 pogóloch Tóna Dujčáka, Mira Lešku a Greša. V bráne nás podržal Jaro Drahus. Tak sme postúpili do finále turnaja kde sme narazili na nášho prvého súpera Starí páni Čaňa. Zápas bol dramatický do poslednej minúty. Domáci už vyhrávali 2:0, ale gólmi Fera Čirča a Paťa Čonku sme stav vyrovnali. Vyhrať mohol každý, šancí na skórovanie bolo veľa. Nakoniec o víťazovi turnaja rozhodli pokutové kopy v ktorých sme prehrali 2:1. Víťazi zvládli turnaj v pätici a bez striedania a k ich úspechu im úprimne blahoželám. Druhé miesto je náš zatiaľ najväčší úspech. Dosiahlo ho mužstvo v nasledovnom zložení: Jaro Drahus, Milan Novitzky, Ferko Čirč, Paťo Čonka, Miro Leško (najlepší hráč turnaja), Adam Dujčák, Tóno Dujčák, Paly Marcin a Paly Greš.

This entry was posted in Rôzne. Bookmark the permalink.